Феєрверки

Зробити замовлення проведення шоу, або ж купити салюти (феєрверки) до любої урочистої події можна на нашому сайті, або ж по телефону:

+38 067 350 41 46 та +38 097 406 88 80

Висотний феєрверк (салют) — демонструється з використанням професійний піротехнічних виробів — феєрверкових куль. Висота вильоту феєрверкових куль іноді досягає 400 метрів, а діаметр розльоту піротехнічних елементів — 300 метрів. Саме тому висотний феєрверк — найграндіозніший і масштабний з усіх видів піротехнічних шоу.

Наші феєрверки    Висотний салют

Візерунки висотних феєрверків різноманітні за кольоровій палітрі, формі і звуковим ефектам. Основна перевага феєрверкових куль — правильна і чітка форма піротехнічних картин, їх величезний розмах і насиченість. У небі відкриваються гігантські рівні сфери півоній, хвиль і хризантем, вражають чіткістю форми верби і пальми. Тільки за допомогою феєрверкових куль можна реалізувати сердечка і кільця в небі: жодден інший піротехнічний засіб цього не вміє.

Демонстрація висотного піротехнічного шоу вимагає спеціалізованого піротехнічного обладнання, а його підготовка займає від одного до декількох днів. Спочатку розробляється сценарій феєрверку, який враховує ваші побажаня та особливості свята. Потім команда піротехніків відбирає потрібні піротехнічні заряди, після чого спеціальним чином готує їх. Далі заряди опускаються в мортири (пускові пристрої) і підключаються до так званих контактним колодкам. Потім всі заряди об’єднуються в єдину електричний ланцюг. Запуск висотних зарядів піротехнік здійснює з пульта керування.

Наземний феєрверк представляє собою композицію з різноманітних піротехнічних фігур і елементів висотою до 15 метрів. Наземний феєрверк може бути як самостійним піротехнічним шоу, так і стати ліричним початком паркового, висотного або піро-музичного феєрверків.